Novinky

Získali jsme Red Dot Award

30.3.2015
Získali jsme Red Dot Award

Získali jsme prestižní ocenění RED DOT AWARD 2015 za produktový design květináče Wave od designéra Petra Novague. Red Dot Award je jednou z největších a nejuznávanějších designových soutěží na světě a my jsme uspěli mezi 4928 přihlášenými výrobky z 56 zemí světa. Tohoto ocenění si velice vážíme, jelikož potvrzuje, že naše koncepce vývoje výrobků jde správným směrem.

 

Kolekce květináčů Novague

4.11.2014
Kolekce květináčů Novague

Každému se to někdy přihodí... přestěhujete skříň, vyměníte partnera... ... Ale pořád to není ono. Pocitu mít doma něco výjimečného se prostě nic nevyrovná. Naše květináče z nové řady Novague vám cestu k originalitě usnadní. Nechte se inspirovat.

NOVINKA

7.3.2014
NOVINKA

Na sezónu 2014 jsme pro Vás připravili řadu barevných květináčů. Nová kolekce lakovaných obalů na květináče přináší ostré tvary a výrazné barvy. Více informací najdete v sekci Květináče a obaly.

Katalog projektových řešení

10.9.2013
Katalog projektových řešení

V dokumentech ke stažení najdete náš nový katalog KASPER DESIGN SOLUTIONS. Budeme rádi, pokud nás budete kontaktovat s Vašimi dotazy a požadavky týkajících se sortimentu, který nenajdete v našem e-shopu.

Fontány Centrum Černý Most

26.8.2013
Fontány Centrum Černý Most

Společnost KASPER DESIGN zrealizovala dodávku konstrukce a krycích plechů pro fontány u Centra Černý Most. Více fotografií si můžete prohlédnout ve fotogalerii ve složce Projektových řešení.

Nový katalog KASPER DESIGN COLLECTION

15.4.2013
Nový katalog KASPER DESIGN COLLECTION

Vážení zákazníci, s potěšením Vám představujeme nový katalog naší společnosti. Najdete v něm kromě nabídky zahradních grilů a poštovních schránek rozšířené portfolio květináčů a obalů na květiny. Budeme rádi, když nás budete kontaktovat s Vašimi případnými dotazy. Katalog je uložen v sekci Dokumenty ke stažení.

Doporučujeme - prostředek na ošetření nerezu

3.7.2012
Doporučujeme - prostředek na ošetření nerezu

Speciální prostředek pro ochranu a péči o ušlechtilou nerezovou ocel. Vytváří ochranný film a šetří materiál. Odstraňuje otisky prstů, zabarvení, vodní mapy, skrvny a mastnotu.

Doporučujeme - čistič grilů

2.7.2012
Doporučujeme  - čistič grilů

Tento čistič grilů je účinný přípravek sloužící k odtranění mastných a zašlých nečistot z povrchu grilů a jeho příslušenství.

Samozavlažovací květináče

15.3.2012
Samozavlažovací květináče

Řadu květináčů z nerezavějící kartáčované oceli jsme doplnili o jejich samozavlažovací varianty.

Podrobnosti naleznete v části produkty - květináče

 

Nový gril VIGGO II na propan butan

15.3.2012
Nový gril VIGGO II na propan butan

Nabídka naší nové řady zahradních grilů VIGGO II byla rozšířeno o provedení na propan butan.

Gril VIGGO II na propan butan nabízí uživateli komfort plynového grilování a vyšší užitné vlastnosti typové řady grilů VIGGO II.

Podrobné informace naleznete v sekci produkty - grily.

 

Rent a gril KASPER - uspořádejte garden party a testujte!

15.3.2012
Rent a gril KASPER - uspořádejte garden party a testujte!

Grily KASPER nyní možno krátkodobě zapůjčit. V nabídce na testování jsou všechny modely grilů. Naši zákazníci mají možnost prakticky si ověřit bezkonkurenční komfort při grilování a sladění vybraného modelu s ostatními prvky exteriéru.

Pro sjednání termínu kontaktujte našeho obchodního zástupce, který Vám sdělí veškeré podmínky a cenu pronájmu pokrývající přepravní náklady a související služby (v případě následného zakoupení nového grilu je cena pronájmu bonusem z ceny nového modelu). Přejeme si, abyste byli s Vaším grilem maximálně spokojeni, proto využijte naší jedinečné nabídky a otestujte si předem svůj gril.

Nová generace grilu VIGGO

15.3.2012
Nová generace grilu VIGGO

Sortiment zahradních grilů je rozšířen o nový model zahradního grilu - VIGGO II. Nová generace navazuje na stávající sortiment z hlediska designu, ale z hlediska celkové koncepce se jedná o zcela nový model, mezi jehož hlavní přednosti patří: zvýšená kapacita grilovací plochy a praktický úložný prostor uvnitř těla grilu, který je pohodlně přístupný pro uložení grilovacího uhlí a všech potřeb pro grilování.

Podrobné informace naleznete v sekci produkty - grily.

 

 

Praktické předvádění grilů VIGGO

9.11.2011
Praktické předvádění grilů VIGGO

Zahradní grily KASPER typu VIGGO byly nasazeny u našich partnerů pro jejich testování a předvedení profesionálními kuchaři. Touto cestou chceme tyto výrobky přiblížit našim náročným zákazníkům, kteří tak mají možnost vidět grily v "akci" a prodiskutovat s nezávislým profesionálem jejich možsnoti a přednosti. Našimi partnery jsou Hotel Hoffmeister Praha, golfové hřiště Golf Resort Karlštejn a Nová Amerika. Detaily Vám sdělí náš obchodní zástupce.

Řešení na míru

21.3.2009
Řešení na míru

Sortiment služeb pod značkou KASPER je rozšířen o dodávky klientských řešení na míru.